Domů > Novinky > Obsah

Materiál FV podpora by měla být hliníkové slitiny nebo oceli

Sluneční energie fotovoltaické podporu výběr z hliníkové slitiny PV nebo ocelový rám, mnoho projekt PV v budově vždy tento problém volbou, komparativní analýzy byly provedeny dva různé profily. Před porovnání nejprve analyzovat PV montážní několik důležitých parametrů, běžel poté, co jsme byli z několika parametrů analýza výhod a nevýhod dvou druhů lešení.


Obvykle při výběru a pořízení snímku PV, obvykle považujeme za podpora fotovoltaiky síla může splnit vítr, sníh a další proti korozi výkon zda životnosti elektrárny, zda cena ke splnění rozpočtu, níže jsme od Tyto tři aspekty konkrétní analýza dva držáky, výhody a nevýhody.


Za prvé, analýza síly, hliníkové slitiny (obvykle se používá v typech hliníková slitina 6063-T5) síly slabé v pevnosti oceli (Q235B), tak v požadavcích na sílu větru je poměrně vysoká, nebo praktické aplikace rozpětí relativně velké fotovoltaické závorka, navrhl využívání ocelový držák splňuje sílu potřeby a hliníkové slitiny fotovoltaické držák se používá v obecné oblasti.


Za druhé, odolnosti vůči korozi je podpora fotovoltaiky mnohem důležitější parametr, protože protikorozní kvality ovlivňují nejen životnosti elektrárny, také ovlivňuje vzhled. Žárové zinkování povrchu obvykle ocelové stentu, obecné požadavky v více než 65 mu, za normálních okolností může zajistit životnost 20 let, ale vyžadují pravidelnou údržbu a povrchu anodická oxidace rám z hliníkové slitiny, tvoří husté oxid film, proti korozi výkon je mnohem lepší než u ocelového rámu a hliníkové slitiny fotovoltaické stentu vzhled povrchu stupeň je lepší než u ocelového držáku.


Bohatý v podobě rozdíl mezi požadavek únosnosti nákladů PV je o ceně fotovoltaické intenzity. Konečně, Porovnejte ceny, pokud požadavky jsou poměrně vysoké, musí použít hliníkové slitiny stentu, pouze tím, že zvyšuje materiál plnit požadavky a trh hliníkové slitiny oceli podporovat třikrát, tedy hliníkové slitiny držák je mnohem vyšší než u ocelového držáku. Obecně platí případ, například, Caigang w fotovoltaické střešní podpory, obvykle rozpětí je relativně malý, takže pevnostní požadavky nejsou vysoké, pro splnění pevnostní hliníkové slitiny stentu v nákladech blízko ocelový držák a také kvůli řemeslné zpracování hliníkové slitiny rám sekce rozmanitosti může být hliníkové slitiny držák, pohodlná instalace.


V souhrnu, využití kompozitních fotovoltaické podpory, musí být pro různé požadavky aplikace, vyberte si ten nejvhodnější.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540