Domů > Novinky > Obsah

Světlo trávníku je mírnější

Trávník světla hlavně s jeho měkkým tvarem a osvětlením se stává hlavním hrdinou městské ekologizace, je široce používán v zahradách, parky, náměstí a další velké venkovní prostory zelené pásové dekorace, trávník lampy v uspořádání je také relativně zvláštní o automobilu Kombinované s konceptem designu, trávník lampy charakteristiky trávníku lampy je poměrně zřejmé, obzvláště snadné instalace tohoto bodu, získat vysoce respektované úsilí. Má pouze roli trávníku? Xiaobian dokončení informace o trávníku, dohromady vidět.

Trávník světlo je měkčí a barva je také rozmanitější, a nyní s designem následného-up, s neustálým zlepšováním lidských potřeb, současný design více modelování, tvar je ideální, během dne může hrát dobrý dekorace Sexuální efekt a v noci trávník je velmi krásný a velkorysý a dává pocit krásy. Trávníková lampa s nejvíce jedinečným designem, nejjemnější osvětlení městské zelené krajiny všude přidalo mnoho bezpečnosti a krásy a její instalační proces je velmi jednoduchý, snadno se instaluje, dekorativní efekt je dobrý, obvykle se používá v parcích, zahradních vilách Takový jako trávník kolem, samozřejmě, moderní obchodní ulice, pěší ulice, parkoviště trávníku Lampa a náměstí, pokud tam je zelený pás budou instalovány na trávníku lampy.

Trávník světla design je hlavně vzhled a měkké osvětlení městské zelené krajiny přidat bezpečnost a krásu, a obecně má snadnou instalaci, dekorativní a jiné vlastnosti, lze použít pro parky, zahradní vily, čtvercové zelené a dalších místech zelené osvětlení dekorace pásu.

Lawn lampa tvaruje spoustu profesionálních designérů podle jedinečného designu, modelování různých stylů, tam je nějaký trávník vyrobený z elegantních malých zvířat nebo rostlin a další simulační modelování, umístěné na trávníku, jako by socha jako krásná, pro město Zelené krajiny zvyšují bezpečnost a krásu. Trávník osvětlení instalace je pohodlné, dekorativní silné, široce používané v parcích, zahradní vily Lawn Lamp a další trávník a pěší ulici, parkoviště, náměstí a dalších místech.

Uspořádání lampy na trávníku

(1) C1 ~ CN pro čtyři strany světlého trávníku, podle stylu projektu majitelé dávají přednost výběru odlišného vzhledu podle výšky výšky výbavy žárovek. Trávníkový lampa Použití 18W úsporného trubkového světelného zdroje, vhodného pro zahradní zahradu, chodník a trailové osvětlení. Zajistěte noční osvětlení chodců, čas osvětlení je obvykle od 18:00 do 6:00. Čím kratší je svítidlo, tím bližší je vzdálenost, svítidlo trávníku běžně používané rozteče svítidel 6 až 8 metrů. (2) C1 ~ CN pro jednosměrný světlý trávník aplikovaný na širokou silnici. Použití 26W šetřící energie nebo 35W halogenového zdroje světla. Zajistěte osvětlení pro chodce nebo jízdní pruhy, doba osvětlení je obvykle od 18:00 do 6:00. Obvykle se používá osvětlovací vzdálenost 8 až 10 metrů.

Lawn lampa tvaruje spoustu profesionálních designérů podle jedinečného designu, modelování různých stylů, tam je nějaký trávník vyrobený z elegantních malých zvířat nebo rostlin a další simulační modelování, umístěné na trávníku, jako by socha jako krásná, pro město Zelené krajiny přispívají k bezpečnosti a kráse. Instalace trávníku je pohodlná, dekorativní silná, široce používaná v parcích, zahradních vilách a dalších trávních a pěších ulicích, parkovištích, náměstí a dalších místech. V případě

Lampa na trávník může být rozdělena na solární lampu na trávník, svítidlo na trávník s ochranou proti explozi, hliníková lampa na trávník, svítidlo na trávník z nerezové oceli, svítidlo na trávník LED, úsporná žárovka na trávníku, zelená svítidla na trávník,

Osvětlení trávníku má obecně 600 mm, 800 mm, 1000 mm a další různé specifikace, lze přizpůsobit podle skutečných potřeb a mohou být vytvořeny jakékoliv specifikace. Trávníkový světlý pólový hlavní materiál jsou trubky s rovným průměrem, ocelová trubka s rovným průměrem, hliníková trubka se stejným průměrem, hliníková lampa z trávníku, hliníková lampa na trávníku. Lampa trávníku Obvykle používané průměry jsou Φ60, Φ76, Φ89, Φ100, Φ114, Φ140, Φ165, podle výšky a použití různých míst je zvolená tloušťka materiálu rozdělena na: tloušťku stěny 2,5, tloušťku stěny 3,0, použijte 36W nebo 70W halogenidové žárovky, je vhodné uspořádat rozteč obecně 6 až 10 metrů.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540