Domů > Novinky > Obsah

Lampa trávníku má různé tvaryTrávník lampy hlavně se svým měkkým tvarem a osvětlením se významně podílí na městské ekologizaci, je široce používán v zahradách, parcích, náměstích a dalších velkých venkovních plochách zelené dekorace pásu, trávníková lampa v uspořádání je také poměrně fastidious, musíme zvážit kombinace konstrukce koncepce vozu, charakteristika trávníku je poměrně zřejmá.

Trávník lampy design hlavní a měkké osvětlení pro městské zelené krajině přidat bezpečnost a krásu, a obecně má snadnou instalaci, dekorativní prvky, mohou být použity v parcích, zahradních vilách, náměstí ekologizaci a dalších místech zelené pásové dekorativní osvětlení.

Modelování trávníku je mnoho, specializovaný návrhář nese jedinečný design, lampa pro trávníky modelování je různorodé, ale také některé lampy na trávníku dělaly elegantní malé zvíře nebo modelování rostlinné simulace, položí na trávník, jako by socha je krásná, lampa pro trávník přidala bezpečnost a krásné pro krajinu městského zeleného prostoru. Trávník se snadno instaluje, ozdoba je silná, široce se používá v parku, zahradní vile a tak na periferii trávníku a na pěší ulici, na parkovišti, náměstí a tak dále.

Projektování zahradního osvětlení Standardní uspořádání lampy (1) C1 ~ CN pro čtyřstranné světelné lampy pro trávník, podle stylu projektu, předvolby majitele zvolit jiný vzhled, základní plochu podle výšky výšky výšky zařízení. Použití 18W energeticky úsporného trubkového světelného zdroje, použitelné pro všechny zahradní zahrady, chodníky a osvětlení cesty. Poskytněte noční osvětlení pro chodce, světlo je obvykle od 18:00 do 6:00. Čím kratší svítidlo, lampa pro trávník, tím větší hloubka odstupu, společná vzdálenost lampy pro počet metrů čtverečních. (2) C1 ~ CN je jednosměrná písková trávní svítilna, která se aplikuje na širší silnici. Použití 26W úsporné trubice nebo 35W halogenového zdroje osvětlení. Zajistěte osvětlení pro chodce nebo jízdní pruh, doba osvětlení je obvykle od 18:00 do 6:00. Obvyklé roztečení svítidel je $ metrů.

Modelování trávníku je mnoho, specializovaný návrhář nese jedinečný design, modelování je rozmanité, svítidlo na trávník, ale také některé lampy na trávníku dělaly šikovné malé zvíře nebo modelování rostlinné simulace, položí na trávník, jako by socha je krásná, přidala bezpečnost a krásné pro krajinu městského zeleného prostoru. Trávník se snadno instaluje, ozdoba je silná, široce využívá v parku, trávník lampy zahradní vily a tak na periferii trávníku a na pěší ulici, parkoviště, náměstí a tak dále.

Lampa na trávník může být rozdělena na solární lampu na trávník, lampu na trávník odolnou proti výbuchu, hliníkovou lampu na trávníku, lampu na trávník z nerezové oceli, lampu na trávník LED, energeticky úsporné trávníkové lampy, zelené lampy na trávníku,

Lampa na trávník má obecně 600 mm, číslo $ mm, a tak na různých specifikacích, lze přizpůsobit podle skutečných potřeb, mohou být vytvořeny jakékoliv specifikace. Hlavním materiálem pólu trávníku je rovná průměrná ocelová trubka, opačná trubka z ocelového plechu, hliníková trubka se stejným průměrem, litá hliníková lampa na trávu, trávníková lampa z hliníkové slitiny na trávník. Obvykle se používá v průměru φ60, φ76, φ89, φ100, φ114, φ140, φ165, v závislosti na výšce a různých použitých místech je zvolená tloušťka materiálu rozdělena na: tloušťku stěny 2,5, tloušťku stěny 3,0, tloušťku stěny 3,5. Lampa na trávníku obvykle používá sodíkové žárovky s halogenidovými žárovkami 36 W nebo 70 W, uspořádá rozměry obecně v měřicích číslech $ vhodné.

Jaké jsou charakteristiky trávníku

1, vysoký jas: Nyní může nová solární lampa trávníku používat 140lm / světelný zdroj světla, než konvenční sluneční světla trávníku 50%

2, vysoce kvalitní a spolehlivé: požadavky na trávník vysoká kvalita, výrobci lampy trávníku musí vybrat moderní vybavení, dobré materiály k zajištění kvality, a dokončit kontrolu materiálů, uchopit každý výrobní proces kvality, finální kontrolu výrobku, Svítidlo trávníku v souladu s požadavky systému řízení jakosti ISO pro celkovou správu jakosti.

3, Dlouhá životnost: Celková životnost lampy trávníku design více než 20 let, použití vysokého propustnosti skla laminace proces, životnost konstrukčních doplňků konzistentní, jedinečný energeticky úsporný design, životnost baterie než konvenční technologie 2 3 krát krát delší.

4, efektivní úspora energie: Pokud sluneční trávník lampy, běžně používané v nohách výkon Crystal silikonový solární modul jako systém generování elektrické energie lampy, použití solární vyhrazené baterie, úspora energie, deštivé dny mohou být nepřetržité osvětlení 3-5 noci bez dalších zdrojů energie.

5, Automatické ovládání: sluneční světlo lampy světla a uhasit použití světla slunečního světla řízení indukcí, to je, kontrolní funkce světla, ale také má úsporný režim, lampa trávníku v případě méně chodců v noci, automaticky snížit výstupní výkon zdroje světla pro úsporu elektrické energie.

6, Vysoká bezpečnost: Solární lampa pro trávníky patří k výrobkům s nízkým napětím, které jsou pro děti, chodce a zvířata účinně chráněny pomocí napájení DC 4V nebo 6V, bezpečné a neškodné.

7, tělo žárovky využívá konstrukci konstrukce HIGH-STRENGTH, vodotěsnost, odolnost proti větru, vysoká odolnost proti vnější síle.

8, snadná instalace: Nezávislé napájení, není potřeba instalovat nebo vložit přenosové vedení, jednoduchou konstrukci, nízké stavební náklady.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540