Domů > Novinky > Obsah

Floodlight je vyroben z hliníkové slitiny

Jako zdroj elektrického světla bylo světelné světlo rozpoznáno stále více lidí a bylo použito v mnoha oblastech. Používá se především v billboardech, dálnicích, železničních tunelech, mostech a propustcích, náměstích, budovách a dalších místech. Takže jaký je světlomet? Světlomet je bodový zdroj světla, který může být rovnoměrně ozářen ve všech směrech, rozsah jeho ozáření lze libovolně nastavit a je zobrazen jako obrázek pozitivního osmi těla ve scéně. Floodlight je jedním z nejrozšířenějších zdrojů světla při výrobě efektových diagramů a standardní světlomet se používá k osvětlení celé scény. Mnoho světlometů může být použito ve scéně, aby bylo dosaženo lepších výsledků.

Osvětlovací charakteristika světlometů

Floodlight je nejčastěji používaný ve schématu účinku světelného zdroje, ve scéně je možné použít koordinaci role více světlometů, aby bylo dosaženo lepšího účinku. Povodňové světlo Je to nejlepší způsob, jak osvětlit objekt ve všech směrech od jednoho konkrétního místa k druhému, a to pomocí analogových žárovek a svíček. Floodlight lze umístit kdekoli ve scéně. Může být například umístěn mimo dosah fotoaparátu nebo uvnitř objektu. Obvykle se ve vzdálenosti od scény používají různé barvy světlometů. Tyto světlomety mohou stínovat a míchat je na modelu. Vzhledem k tomu, že osvětlovací rozsah světlometů je poměrně velký, osvětlovací efekt světlometu je velmi snadno předvídatelný a pro tento druh světla existuje mnoho pomocných způsobů použití, například umístění světlometu v blízkosti povrchu objektu způsobí rozsvícení jasného světla povrchu objektu. Stojí za zmínku, že světlo nelze postavit příliš mnoho, jinak by se efekt mapy zdál matný a ztuhlý. Proto Flood Light v produktivitě mapové efekty mapování, věnovat větší pozornost parametrům osvětlení a vlivu celé scény vlivů světla, hromadit zkušenosti, zvládnout světelné kolokační schopnosti.

Floodlight není reflektorem, projekčními světly, reflektory, je to především bodové světlo může být rovnoměrně osvětleno ve všech směrech, jeho rozsah expozice lze libovolně nastavit, Flood Light ve scéně je zobrazen jako pozitivní ikona s osmi těly. Floodlight je jedním z nejrozšířenějších zdrojů světla při výrobě efektových diagramů a standardní světlomet se používá k osvětlení celé scény.

Vzhledem k tomu, že světlomety mají obvykle dlouhou životnost, úsporu energie, barevný poměr, vysoký elektrický výkon a řadu dalších vlastností, Flood Light, takže je stále více a více lidí uznáno a nahrazuje produkty elektrického zdroje světla. jsou obecně používány v billboardech, dálnicích, železničních tunelech, mostnostech a propustcích, náměstí, budovách a dalších místech a polích.

Jak nainstalovat širokou škálu světel

1. Instalace zábradlí, děrování otvorů ve stěně, rozteče podle skutečných požadavků, obecně do 3 cm;

2. Udělejte dobrou práci v antistatických opatřeních, Flood Light, protože různé stupně kvality světlometů jsou různé, antistatické schopnosti jsou různé;

3. Těsnění pozornosti instalace, těsnost není dobrá, průměr ovlivňuje životnost univerzální svítilny;

4. zapojení osvětlovacího světla s výhodou nepřesahuje 25 cm, může být odpovídajícím způsobem delší, jinak ovlivňuje jas.

Vzhledem k tomu, že světlomet je obvykle vyroben z hliníkové slitiny, má povrch vysokou odolnost proti teplotám, odolnost proti kyselinám a alkaliím, anti-stárnutí, takže světlomet má dobrou vysokou teplotu, vysokou pevnost, světlo, voděodolnost. obecně druh osvětlení venkovního osvětlení


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540