Domů > Novinky > Obsah

Zahradní světlo pro město, které zelené krajiny přidá bezpečné a krásné


Zahradní světlo od začátku, od jednoduché modelování do tohoto tvaru různé, různé styly pohledu, vývojový proces je poměrně rychlý. Teď trávník světlo klasifikace je víc, krajiny současné hlavní šest typů, totiž Evropské zahradní lampa, moderní zahradní lampa, klasické zahradní lampa, proti krádeži trávník lampa, zahradní lampa, zahradní lampa.

Trávník lampa design jedinečné, jasné osvětlení, pěkný, snadno se instaluje, dekorativní silný, je město zeleně, zlepšit životní prostředí osvětlení základní osvětlení, materiály: hliníku po postřiku, trávník lampa nerezové trubice. Použití: parky, zahrady vily, trávníky, pěší ulice, továrny, hotely, parkoviště, čtverce, obytné čtvrti a dalších místech.

Trávník světla zdobí krásné město, blikající světla, navzájem, trávník lampa jako krásné bití poznámky, inscenované melodie světla.

Trávník světla především s jemným tvarem a osvětlením se hlavní hrdina městských zelenajícím, je široce používán v zahradách, parcích, čtverce a jiné velké venkovní prostory zeleného pásu výzdoby, trávník lampa v rozložení je také relativně konkrétní o auto kombinované s konceptem designu charakteristiky trávník lampa je poměrně zřejmé, zvláště snadno nainstalovat tento bod, získat vysoce respektované úsilí. Má světle pouze tyto role trávníku? Xiaobian dokončení informace týkající trávníku následující dohromady, aby to vidět.

Zahradní světelný design je hlavně na vzhled a měkké osvětlení pro městské zeleně přidat bezpečnosti a krásu a obecně má snadnou instalaci, trávník lampa dekorativní a další charakteristiky, lze použít pro parky, zahrady vily, čtvercové zelené, a Další místa osvětlení dekorace zelený pás.

Zahradní lampa tvaru mnoho profesionálních designérů interiérový design, modelování různých stylů, tam jsou některé trávník vyrobené z elegantní malých zvířat či rostlin a další simulace, modelování, umístěny do trávníku, jako by socha jako krásné, pro město zelené krajiny přidáte do bezpečí a krásy. Světelná instalace trávníku je pohodlné, dekorativní silný, široce používané v parcích, trávník lampa zahradní vily a jiné trávník kolem a pěší zóna, parkoviště, náměstí a dalších místech.

Uspořádání zahradní lampa

Zahradní světelný design osvětlení rozložení standardy

(1) C1 ~ CN pro čtyři strany světlo trávníku, podle projektu stylu, majitelé raději zvolit jiný vzhled, podle výšky rostlin výšku výběru svítilen. Pomocí 18W úsporná trubice světelný zdroj, vhodný pro zahradní garden, chodník a stezka osvětlení. Poskytnout chodce, noční osvětlení, čas je obvykle 18:00 ~ 6:00. Čím kratší svítidla, užší mezery, trávník lampa běžně používané svítidla mezery mezi 6 až 8 metrů.

(2) C1 ~ CN pro jednosměrné světelné trávník, aplikuje na širokou silnici. Pomocí 26W úsporná trubice nebo 35W halogenidové světelný zdroj. Chodce nebo lane osvětlení, čas je obvykle 18:00 ~ 6:00. Běžně používané osvětlení mezery mezi 8 až 10 metrů.

Zahradní lampa tvaru mnoho profesionálních designérů interiérový design, modelování různých stylů, tam jsou některé trávník vyrobené z elegantní malých zvířat či rostlin a další simulace, modelování, umístěny do trávníku, jako by socha jako krásné, pro město zelené krajiny přidáte do bezpečí a krásy. Světelná instalace trávníku je pohodlné, dekorativní silný, široce používané v parcích, zahrada vily a jiné trávník kolem a pěší zóna, parkoviště, náměstí a dalších místech. U

Trávník světla mají obecně 600 mm, 800 mm, trávník lampa 1000 mm a dalších různých specifikací, lze přizpůsobit podle aktuální potřeby, mohou být vyrobeny všechny specifikace. Zahradní světlo póly hlavní materiál jsou rovná průměru ocelového potrubí, opačné pohlaví ocelové potrubí, rovná průměru hliníková trubka, lité hliníkové zahradní lampa, zahradní lampa. Běžně používané průměry jsou Φ60, Φ76, Φ89, Φ100, Φ114, Φ140, Φ165, zahradní lampa dle výšky a využívání různých míst, vybraná tloušťka materiálu je rozdělen na: tloušťka stěny 2,5, tloušťka stěny 3.0, Caoping světla obvykle využití 36W nebo 70W metal halogenovou lampu, uspořádání mezery je zpravidla 6 až 10 m je vhodný.

Jaké jsou charakteristiky lampy trávníku?

1, vysoký jas: nyní nové solární trávník lze použít 140lm / wLED světelný zdroj, než konvenční Solární zahradní LED světlo 50 %

2, kvalita a vysoká spolehlivost: trávník světlo na vysoké nároky na kvalitu, výrobci měli vybrat moderní vybavení, dobré materiály k zajištění kvality, trávník lampa a materiálu pro celý záchvat, pochopit kvality každého výrobního procesu, dokončil kontrolu nákladu inspekci, v souladu s požadavky systému řízení jakosti ISO pro komplexního řízení kvality.

3, dlouhý život: trávník lampa celkově život design pro více než 20 let, využívání vysoké světelné prostupnosti skla laminování, příslušenství design života konzistentní, unikátní energeticky úsporná konstrukce, výdrž baterie než konvenční technologie 2 až 3 krát.

4, energeticky efektivní: Pokud je Solární zahradní lampa, obvykle používané v moci krystalického křemíku solární komponenty jako systém generace energie osvětlení, zahradní lampa využívání sluneční energie věnuje baterie, úspora energie, deštivých dnů může být nepřetržité osvětlení 3-5 noc, žádné jiné energie

5, automatické řízení: Solární trávník světlo svítí a uhasit využívání Solární světelný senzor řízení, tedy lehké kontrolní funkci, ale také energeticky úsporný režim, v případě méně chodců v noci, automaticky snížit výstupní výkon světelného zdroje do šetří energii.

6, vysoká bezpečnost: Solární zahradní lampa je výrobky nízkého napětí, trávník lampa použití DC 4V nebo 6V napájení, bezpečný a neškodný, pro děti, chodci a zvířata pro účinnou ochranu.

7, tělo svítilny s vysokopevnostní konstrukční návrh, nepromokavá, větru, proti vnější síla je vysoká.

8, snadná instalace: nezávislé napájení dodávky, bez erekce nebo vložené přenosové linky, konstrukce je jednoduchý, malý stavebních nákladů.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540