Domů > Novinky > Obsah

Instalace svítidel s vysokým pólem

Světla s vysokým pólem se obecně týkají stožáru ocelového sloupku o rozměru více než 15 metrů a majáku s vysokým výkonem tvoří nový typ osvětlovacího zařízení. Skládá se z víčka lampy, elektrického osvětlení interiéru, těla tyče a základní části. Tvar lampy může být založen na požadavcích uživatele, vysokopólové lampy okolního prostředí, specifické osvětlení; vnitřní osvětlení a další světlomety a odlehčené komponenty, světelný zdroj s vysokotlakou sodíkovou lampou NG400, poloměr osvětlení 60 metrů. Těleso tyče je obecně válcovitého typu karoserie, vyrobené z ocelového plechu válcování, výška 2540 metrů se vztahuje k více než 25 metrů ocelový sloupový sloup a vysoký výkon kombinační maják představují nový typ osvětlovacího zařízení. Skládá se z víka lampy, vysokopólové lampy elektrického osvětlení interiéru, těla tyče a základní části. Tvar lampy může být založen na požadavcích uživatelů, okolním prostředí, specifickém osvětlení; vnitřní osvětlení a více světlometů a kompozice litého světla, světelný zdroj obvykle používá vysokotlakou sodíkovou výbojku a halogenidovou výbojku s poloměrem osvětlení 60 metrů. Těleso tyče je obecně válcového typu karoserie, vyrobené z ocelového plechu válcování, výška 1540 metrů.

Vysoká konfigurace pólů

1. Póly jsou osmihranné nebo dvanácté kuželovité tyče. Jsou vyrobeny z vysoce pevného a vysoce kvalitního ocelového plechu střihem, ohýbáním a automatickým svařováním. Celková výška je 25, 30, 35 a tak dále. Maximální odpor větru je navržen tak, aby dosahoval 60 m / s. Každý typ se skládá ze tří až čtyřdílných částí. Vysokopólová lampa S ocelovým podvozkem o průměru 1 až 1,2 m, tloušťka od 30 mm do 40 mm.

2. Funkční pro rámec hlavní konstrukce, vysokopólová lampa, ale také k hlavním dekorativním materiálům k oceli, ocelovému, lehkému pólu, lehké desce s úpravou zinkem za tepla.

3. Elektrický zdvihový systém se skládá z elektromotoru, zdvihacího zařízení, tří sad žárově pozinkovaného ocelového lana a kabelů a dalších komponentů. Světelný pól instalovaný v těle, rychlost zvedání 3 až 5 metrů za minutu.

4. Vodicí a vykládací systém se skládá z vodícího kola a vodícího ramene, aby se zajistilo, že se deska lampy během zdvihání nepohybuje vodorovně, aby se zajistilo automatické rozpojení a uzamčení háčku, když je svítilna zvedána

5. Osvětlení elektrického systému 624 400w a 1000w zlatý halogenid (bílá), lité světlo, světlomety, počítačové ovládání času může automaticky řídit dobu osvětlení spínače a část osvětlení nebo plné osvětlení

6. Systém ochrany před bleskem: střecha lampy pro instalaci 1,5 m dlouhého blesku, vysokopólová lampa v suterénu nainstalovala 1 m dlouhý zemnící drát a svařování podzemními šrouby.

Klasifikace vysokopólových světel

Obecně lze rozdělit na výtahové a nevýtahové. Zvedání výšky hlavního pólu je obecně delší než 18 metrů, provoz elektrického zdvihu je vhodný, lehká deska se zvedá do pracovní polohy, může automaticky vypnout disk, zavěsit příkop, vykládku lana a. Zvedání vysokého pólového světla sady ručního a elektrického ovládání dvou druhů ovládání zdvihu tak, aby lampa mohla být bezpečně a bezpečně dolů na 2,5 metru od země, aby se usnadnily údržbářské práce. Manuální dálkové ovládání drátu vodič o délce 10 metrů, vysoký pól lampy operátora na 5 metrů dálkové ovládání lampy pohyby, aby se zajistila bezpečnost osobního operátora. Zvedací tyč je rovněž vybavena náhradním kabelem. Když je lampa spuštěna do nejnižší polohy, kabel je zasunut do zásuvky elektrického řídicího systému a druhý konec je zasunut do spojovací skříňky na panelu lampy. , Údržba žárovek. Kontrolka zdvihového stožáru Všechny žárovky jsou utěsněny podle mezinárodní normy IP65, aby se zabránilo prachu, namáčení deště, aby byla zajištěna životnost lampy. Svítidla jsou obecně vyrobena z korozivzdorné desky z hliníkové slitiny a nerezové oceli.

Instalace vysokopólových světel

1. Pečlivě zapište všechny součásti podle zatěžovacího a balení.

2. Zkontrolujte, zda je součást poškozená, ohnutá, zkroucená, zinková vrstva je poškozená.

3. Značky na každém prutu označují typ tyče, číslo objednávky, počet segmentů. Ve vnitřku tyče s tužkou byla označena hmotnost tyče. Zda jaderná zásilka je správná, zda je dostatečná nosnost jeřábu.

4. Podle maximální a minimální délky zdvihání na výkresu označte na tyči pro použití v případě zásuvky.

instalace

1. Každá spojka poskytuje sadu délek, ale dochází ke změně délky zásuvky v důsledku výroby, chyb při instalaci a fyzikálních faktorů, což zajišťuje maximální délku zdvihání a minimální délku zásuvky.

2. Pro usnadnění instalace může být nutné namazat spojovací plochu. Dávejte pozor, abyste nepoužívali maziva, abyste zabránili úniku a znečištění tyče, vysokopólové lampy, abyste mohli namazat vnitřní a vnější povrch mýdla a vody.

3. Při zapojení do zásuvky aplikujte potřebnou sílu na obou koncích, abyste získali uzavřenou zásuvku.

Vysoké pólové technické parametry: 1. Póly jsou osmihranné nebo dvanácté kuželové tyče. Jsou vyrobeny z vysoce pevného a vysoce kvalitního ocelového plechu střihem, ohýbáním a automatickým svařováním. Maximální odolnost proti větru je navržena tak, aby dosáhla 60m / rotační tváření, žárově pozinkované antikorozní úpravy, aby bylo zajištěno, že póly po dobu 30 let bez koroze, vzhled stříkání 3. Elektrický zdvihový systém se skládá z elektromotoru, zdvihadla, tří sad ocelové lano a kabely z pozinkovaného ocelového žáru a dalších komponentů. Světelný pól instalovaný v těle, vysoký pól rychlosti zvedání lampy 3 až 5 metrů za minutu. 4. Vodící a vykládací systém se skládá z vodícího kola a vodícího ramene, aby se zajistilo, že deska lampy se během zdvihání nepohybuje vodorovně, aby se zajistilo automatické rozpojení a uzamknutí panelu světelného háku, když je svítilna zvedána;

Parametry s vysokým pólem: 5. Světelná elektrická souprava 6-24 400 nebo 1000 W odlesková světla, zaplavovací svítidlo, počítačové ovládání času může automaticky řídit dobu osvětlení spínače a část osvětlení nebo plné osvětlení. 6. Systém ochrany před bleskem: střecha lampy instaluje 1,5 m dlouhý blesk, v suterénu je instalován 1 m dlouhý zemnící drát a svařování podzemními šrouby. Vysoké pólové osvětlení: 18 metrů vysoký pól světla, 20 metrů vysoký pól světla, 25 metrů vysoký pól světla, 30 metrů vysoká pólová světla, 35 metrů vysoká pólová světla, 8. vysoká pólová světla běžně používané Příležitosti: čtvercové pólové světla, letiště světla s vysokým pólem, světelná svorka s vysokým pólem, osvětlení s vysokým pólem.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540