Domů > Novinky > Obsah

High Pole Lights barevné noci

Vysoké póly světla jsou obecně o více než 15 metrů ocelových kuželových sloupů a vysoce výkonná kombinace majáku tvoří nový typ osvětlovacího zařízení. Skládá se z lampy, elektrického osvětlení, tělesa a základní části kompozice, vysokého pólu vnitřních světelných svítilen jsou obvykle světlomety nebo kombinace odlehčeného světla.

Světla s vysokým pólem jsou obecně v otevřeném prostoru, vysokopólová svítilna, aby se zabránilo prachu, dešti erozi a aby byla zajištěna jeho životnost, takže je obecně vyrobena z dobrá odolnosti proti korozi z nerezové oceli a hliníkové slitiny, v našich životech Vysoké póly světla jsou převážně zdvižné a nevýběrové dve, vysokopólové svítidlo, které se obecně používají na náměstí, stanici, terminálu, nákladu, dálnici, stadionu, nadjezdu.

Instalace bezpečnostních opatření s vysokými pólovými světly

1. Každá splice poskytuje sadu délky, ale kvůli výrobě, instalační chybě a fyzickým faktorům dochází ke změně délky zásuvky, takže je třeba zajistit maximální délku zásuvky a minimální délku zásuvky.

2. Pro usnadnění instalace, vysokopólové lampy může být nutné mazat povrch. Dávejte pozor, abyste nepoužívali maziva, abyste zabránili úniku a znečištění tyče, můžete použít mýdlo a vodu k mazání vnitřního a vnějšího povrchu.

3. Při zapojení do zásuvky aplikujte potřebnou sílu na obou koncích, abyste získali uzavřenou zásuvku.

Pole se používá jako osvětlovací zařízení pro všechna veřejná místa v našem městě. Je úzce spjata s naší cestou a zkrášlením města. Proto je pro bezpečnost a bezpečnost obdélníková dutina vybavena utěsněnými dveřmi a utěsněné dveře jsou vybaveny speciální zámkem dveří. Výše uvedený je podrobný popis světla s vysokým pólem.

Vysoké póly osvětlení pro dosažení noční úrovně a trojrozměrné osvětlovací zařízení, které je bohatým ztělesněním reality osvětlení, a některé jsou to, že původní účel osvětlení není pro krajinu, ale pro bezpečnost, vysoké póly jako vysoké světlo, vysoká penetrační charakteristika, vysokopólová lampa při ochraně života lidí hrají nezastupitelnou roli.

Vysoká pólová světla jako nedílná součást městského osvětlení, vysoká pólová světla kromě toho, že budeme vytvářet nejvyšší osvětlení mimo osvětlení, vysoká bude zvýrazněna, zvýraznění souřadnic bez problému, můžete postavit silniční sloup jako celý projekt osvětlení střed světla proliferace, tvorba zjasňující sítě a trojrozměrné, hierarchické.

K vysokým bodům světla jako nejvyšší bod, po níž následuje uspořádané osvětlení, vysokopólová lampa s budováním formování strukturovaných vrstev jasné, trojrozměrné nádherné noční scény, vysokého pólu světla jako vůdce stojící tam, důstojný a slavnostní, to je ulice jako souřadnice, následované vysokými póly světla v roli osvětlovací práce je bohatá na osvětlení, jednoduché silniční osvětlení, krajinářské osvětlení, lidé nemohou splnit estetický pohled, lidé potřebují více barevné noci.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540