Domů > Novinky > Obsah

Zahradní světla do krásy zahrady

Zahradní svítidla, jak naznačuje název, se používají hlavně v zahradních svítidlech. Má vlastnosti nízké spotřeby energie, vysoký bezpečnostní faktor a osvětlení. Co se týče funkce, je to král situační atmosféry. Má sto modelování změn, v různých prostorách, různých příležitostech a různých objektech, může vytvořit prostředí s bohatým atraktivním prostorem a vytváří atmosféru různých scén.

První prostředí - mnoho lidí. Stejně jako park. Zahradní světlo je určeno k zakrytí krásy zahrady a pak dát lidem radost z krásy. Zahrada je přirozeně vkusné prostředí. Zahradní světlo Tak dlouho, jak je vkusné prostředí, je vhodné pro instalaci a používání zahradních světel. Krajina a atmosféra parku jsou vhodné pro zahradní světlo. V noci, když svítí světla, vidíte jinou krásu. Je-li všechno tvrdá cementová konstrukce, jak nedokáže ukázat krásu.

Druhé prostředí - místo pro sledování atmosféry. Jako soukromý dům. Soukromé domy ve městě patří k vytesanému a pečlivému typu. Není krásné nechat temnou z domu. Se světlami zahradních světel může odrážet chuť a styl hosta. Pod jasnými světly, zahradní světlo může vypadat spíše jako soukromý dům. Pozvěte 35 přátel, v zahradě, tiché osvětlení, víno, rozhlédněte se po půvabné scenérii, promluvte o tématu zájmu, i když není hvězda, ani atmosféra. Ale bez světla je atmosféra zcela neznámá.

Třetí prostředí - kde se lidé často pohybují. jako je komunita. Jednou v noci lidé v komunitě začali chodit víc. V oblasti zeleného pásu, instalace zahradních světel, osvětlení, zahradního světla, ale také vytvořit dobrý výhled. Oblast, která svítí všude, může také zajistit domácnosti pocit bezpečí. Zahradní světlo s nízkou spotřebou energie je vynikající volbou. Na dálku nainstalujte zahradní světlo, zahradní světlo, které vám pomůže osvětlit pozemek.

Zahradní světla mají mnoho výhod a existuje mnoho prostředí vhodných pro instalaci zahradních světel. Existuje místo pro instalaci zahradních světel? Ve skutečnosti takové místo existuje. Obecně platí, že zahradní svítidla jsou vhodná pro instalaci v blízkosti rostlin nebo hornin. Je-li v soukromém dvoře nebo v komunitě, Garden Light není vhodné instalovat do rohu, zejména v blízkosti okna. Je dobře známo, že tam, kde je světlo, komáři mají tendenci se shromažďovat. V létě můžeme často vidět skupinu komáří létajících ve světle. Pokud je instalován na okraji okna, snadno snesl komáry skrz okno do domu. Zahradní světlo Neotvírejte okno nemůže dýchat, otevřete okno zachytit komáři, to je světlo potíží. Kromě toho, výsadba zahradních světel uvnitř vegetace není dobrý nápad, protože to nemůže být dosaženo.

Proto v jakém prostředí lze instalovat zahradní svítidla, ujistěte se, že je třeba zvážit skutečnou užitečnost prostředí. Navíc při určování nutnosti instalace bychom měli uvažovat o celku, a to nejen umožnit zahradním světlem, aby hrály svůj efekt, aniž by způsobovaly další potíže.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540