Domů > Novinky > Obsah

Světlomety mají vynikající elektrický výkon


Floodlight je speciální použití pro řadu interiérových a venkovních inženýrských prací nebo na stavbách na místě a dalších místech s pevným osvětlením, má nejen nový vzhled, ale také dobrý světelný efekt, bezpečný a trvanlivý, hodně Přátelé viděli, samozřejmě, že je spousta přátel, to úplně neví, Flood Light, ale na tom nezáleží, dnes Xiaobian bude tady pro boj proti povodnímu světlu k podrobnému úvodu, aby viděl, co je světlo, pohled Jaké jsou vlastnosti světlometů, použití světlometů je efekt dobrý.

Takzvané světlo světla se týká světla, které lze vyzařovat v okolním světelném zdroji světla, jeho světelný zdroj je bodovým zdrojem světla, je v naší scéně s pozitivní oktaédní grafickou výstavou, můžeme Podle našich vlastních potřeb k provedení rozsahu volby úpravy světelného zdroje, Flood Light často používané lidmi, jejichž vliv na výrobu a často používaný lidmi do vnitřního studia, je efekt vynikající.

Funkce Floodlight

Díky neustálému rozvoji našeho osvětlovacího průmyslu jsou světlomety v životě lidí stále častější, stále více lidí uznává, že přijímá, především proto, že má následující charakteristiky:

1, světlomety mají vynikající elektrický výkon. Za normálních okolností je výkon světlometů relativně vysoký, použití napájecího zdroje s konstantním proudem, zaplavovací světlo s nízkým harmonickým proudem může tedy produkovat poměrně stálý světelný tok.

2, praktický rozsah světlometů je relativně široký, instalace je také pohodlnější a rychlejší. Floodlight design lampa kompaktní a vynikající, snadno instalovatelný, můžete použít různé způsoby instalace, Flood Light nebude podléhat podmínkám prostředí a lokalizaci.

3 je poměr světla viditelného světla relativně vysoký. Ve světle vyzařovaném světelným paprskem uvnitř, jehož stupeň viditelného světla dosahuje více než 80%, je vizuální efekt velmi dobrý.

4, světlomety mají dobrou barvu. Obvykle se při použití světlometů vysílá relativně měkké světlo, objekt je ozařován světlomety s dobrým leskem, účinek je přirozenější, jeho index vykreslení barev je vyšší než 80.

5, světla v používání času se nezobrazí stroboskopický jev. Po vynikajícím procesu zpracování světlometů, vysoké účinnosti, zaplavování světla v práci, kdy nebude strobe, oslnění a tak dále, aby se nelepilo lidské oko, nedá vám fenomén únavy očí.

6, světlomet je druh energeticky úsporných svítidel. S popularitou vedeného světla na trhu s osvětlením stále více a více lidí bude vedeno k výrobě svítilen o použití světlometů není žádnou výjimkou, ale také používá led jako svůj zdroj světla, a proto s obecnou fází osvětlení Porovnání , světlomety jsou energeticky úspornější.

7, doba používání světlometů je poměrně dlouhá. Světlomety nepoužívají vlákno k výrobě, ale použití vysokofrekvenční výbojky s elektrodovým výbojem k výrobě, Flood Light je doba ozáření obvykle více než 60 000 hodin ve srovnání s jinými tradičními lampami v porovnání s delší životností.

8, světlomet je druh lampy šetrné k životnímu prostředí. Když vyrábíme světlomety, používáme v interiéru tuhou rtuť, a pokud nás náhodně rozbijeme, Flood Light se nemusíte starat o znečištění životního prostředí. Můžeme ji obnovit, když lampy nepoužíváme. Použití, environmentální index je poměrně vysoký.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540