Domů > Novinky > Obsah

Reflektory jsou více a více lidí poznal přijmout

Světlomet je zvláštní použití pro řadu vnitřních i venkovních technických operací nebo on-site výstavby a na dalších místech pevné osvětlení, má nejen nový vzhled, ale také dobré světlo, efekt, bezpečné a odolné.

Reflektoru je druh světla, která mohou vydávat jednotný zdroj světla kolem nás. Světelný tok světelného zdroje je druh bodový zdroj světla, který je zobrazen v naší scéně v osmiboké grafice, a my můžeme dle vlastní množství potřebné provést volbu úpravy rozsahu zdroj světla, často používána lidmi o tom, p říležitostí na, které se často používají k vnitřní studio, efekt je vynikající.

Reflektory jako elektrické světlo zdroj náhradních výrobků byla oceněna na více a více lidí, také byla použita v mnoha oblastech. Používá se hlavně pro billboardy, dálnice, železniční tunely, mosty a spádoviště, čtverce, stavebních a jiných místech. Tak co je světlomet? Světlomet je že bod osvětlení může být jednotné ve všech směrech, světlu, její rozsah osvětlení může být upravena, povodňových světlo ve scéně jako pozitivní osmiboké ikonu. Reflektory jsou nejpoužívanější zdroj světla, takže ve skutečnosti, a standardní svítidla slouží k osvětlení celé scény. Více reflektory lze použít ve scéně k výrobě lepších výsledků. U

Svítidlo osvětlení charakteristiky

Světlomet je nejvíce široce používané v efekt světelného zdroje, scénu lze použít ke koordinaci roli více reflektory porod lepší účinek. Od určitého bodu ke směru rovnoměrné ozařování objektů použijte analogové žárovky a svíčky lépe. Reflektory mohou být umístěny kdekoli ve scéně. Například mohou být umístěny mimo rozsah fotoaparátu nebo uvnitř objektu. Povodňových světlo je běžné používat mnoho různých barev světla na scéně. Tyto reflektory mohou být temně plánované a smíšené na modelu. Světlomet je poměrně velká, reflektor efekt je velmi snadné předpovědět, a toto světlo jsou mnoha pomocným účelům, například světlomet umístěn blízko povrchu objektu, objekt povrchu produkovat jasné světlo. Stojí za zmínku, že reflektory nelze příliš mnoho, jinak účinek bude nudný a jednotvárný. Světelný tok tak v obvyklý účinek mapa výroby a více pozornosti vyzkoušet si parametry osvětlení a rozložení účinek efektu scénu scény, hromadění zkušeností, hlavní světlo s dovednostmi.

Světlomet rysy

S neustálým rozvojem našeho průmyslu osvětlení reflektory v životech lidí je čím dál častější, světelný tok je více a více lidí poznal přijmout, hlavně proto, že to má následující vlastnosti:

1, reflektory mají vynikající elektrický výkon. Za normálních okolností moc světlomet je poměrně vysoká, použití konstantní proud napájení, s nízkou harmonické frekvence, tedy výstup lze relativně konstantní světelný tok.

2, světlomet praktický rozsah je poměrně široká, instalace je také pohodlné a rychlé. Reflektor lampa design kompaktní a vynikající, snadno se instaluje, Flood Light lze použít různé způsoby instalace, nepodléhá omezení prostředí a umístění.

3 podíl svítidlo viditelné světlo je poměrně vysoká. V Světlo vyzařované světlo flood stupeň jeho viditelného světla na více než 80 %, vizuální efekt je velmi dobrá.

4, reflektory mají dobrou barvu. Za normálních okolností když používáme reflektory, odešle relativně měkké světlo, objekt je ozářený reflektory s dobrou lesk, efekt je mnohem přirozenější, jeho index podání barev je vyšší než 80.

5, reflektory v využití času neobjeví stroboskopický jev. Po vynikající procesu zpracování produkce reflektory, vysoká účinnost, povodňových světlo na práci, když nebude existovat stroboskop, odlesků a tak dále, dále vložit není lidské oko, nebude vám fenomén únavu očí

6, světlomet je druh energeticky úsporných zářivek. S popularitou led světel na trhu osvětlení, stále více a více lidí vedou k produkci svítilen na využívání reflektory není žádnou výjimkou, ale také použít jako světelný zdroj led, proto s fází celkové osvětlení porovnání , reflektory stát energeticky účinnější.

7, světlomet použít období je poměrně dlouhá. Reflektory nepoužívejte vyrábět, světlomet, ale použití vysokofrekvenční indukční výbojky produkují vlákno, jeho doba ozáření je obecně více než 60.000 hodin, v porovnání s ostatními tradičními svítilnami ve srovnání s delší život.

8, světlomet je druh lampy životnímu prostředí. Když uděláme reflektory, používáme pevné rtuti v interiéru, a pokud jsme omylem přerušeno, světlomet není máme se obávat znečištění životního prostředí. Můžeme jej obnovit, když nebudeme používat lampy. Použití, index životního prostředí je relativně vysoká.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540