Domů > Novinky > Obsah

Povodňové světlo je dobrá barva

Světlomet není reflektor, projekční lampa a reflektor. Jedná se především o bodový zdroj světla, který může být rovnoměrně osvětlen ve všech směrech. Jeho rozsah osvětlení lze nastavit na osmiúrovňovou ikonu ve scéně. Světlomety jsou nejvíce používané při výrobě světelného zdroje, standardní světlomety slouží k osvětlení celé scény.

Vzhledem k tomu, že světlomety mají obvykle dlouhou životnost, úsporu energie, dobré barevné vykreslování, vysoký poměr viditelného světla, vynikající elektrický výkon a mnoho dalších vlastností, Flood Light tak je jako nová generace elektrického zdroje světla stále více a více lidí uznáváno, aplikované na billboardy, dálnice, železniční tunely, mosty a haly, náměstí, stavitelství a další místa a oblasti.

Jak nainstalovat světlomety

1. Nainstalujte plot, perforaci ve stěně, povodňové světlo podle skutečných požadavků na rozteč, obvykle do 3 cm;

2. Mají antistatické opatření, jelikož různé stupně kvality světlometů jsou odlišné, mají antistatickou schopnost různé síly;

3. Instalace Všimněte si, že těsnění, špatný těsnicí průměr, ovlivňuje životnost reflektorů;

4. Zapojení zaplaveného světla je nejlépe nejvýše 25 cm, Flood Light, výkon transformátoru může mít odpovídající proměnnou délku nebo ovlivnit jas.

Vzhledem k tomu, že světlomety jsou většinou vyrobeny z hliníkové slitiny, povrch je také vysoký teplotní, antikyselinový a alkalický povlak proti stárnutí, takže obecné světlomety mají dobrou vysokou teplotu, vysokou pevnost, průsvitný, vodotěsný Sex atd., Takže on je obecně nějaký druh venkovního osvětlení.

Floodlight je nejčastěji využívaný efekt světelného zdroje, scéna může být použita pro koordinaci role více světlometů k narození lepšího efektu. Z určitého místa směrem k rovnoměrnému ozařování objektů jej použijte pro analogové žárovky a svíčky lépe. Světlomety lze umístit kdekoli ve scéně. Například může být umístěn mimo rozsah kamery nebo uvnitř objektu. Povodňové světlo V této scéně je běžné používat různé barvy světlometů. Tyto světlomety mohou být na modelu temně promítány a smíchány. Vzhledem k tomu, že rozsah světlometů je poměrně velký, efekt světlometů je velmi snadno předvídatelný a toto světlo má mnoho pomocných účelů, například světlo umístěné v blízkosti objektu, bude na povrchu objektu jasné světlo. Za zmínku stojí, že světla nelze nastavit příliš, Flood Light, jinak se zdá, že efekt bude matný a nudný. Takže v obvyklém účinku výrobní mapy, a větší pozornost na zkušenosti parametry osvětlení a uspořádání vlivu scény efekt scény, akumulaci zkušeností, zvládnout světlo s dovednostmi.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540