Domů > Výstava > Obsah

Solární zahradní lampy proč VEDLO?

Solární zahradní lampy zdobené pro účel během dne, noční osvětlení, s jeho přenositelnost, snadná instalace, silná vodotěsné světlo výhody, se rychle vyvinula v posledních letech. Většina sluneční krajina světel jsou vyrobeny z LED zdroj světla. Tolik výrobci vyrábějí Solární zahradní lampy, proč si vybrat světelný zdroj LED?


LED je vyroben z nízkého napětí DC napájení, lehké ovládání a nízké náklady, je upravit světlo spínače jsou často možné a nemá ani vliv LED výkon, můžete snadno ovládat barvu, změnit rozložení dynamického, takže se používá v solární trávník lampa obzvláště dobré.

Považujeme pod 1 w napájení solární trávník světla, umožňuje upravte světlo, časté spínání funkce, Solární zahradní lampy LED světelný zdroj by měly být použity. Použijete-li tento parametr Superjasné LED bílé, ale zejména frekvence údržby lumen, jinak snadno vést k úrazům. Solární zahradní lampy, které moc, v současnosti používá tři barvivo je vysoce účinné a úsporné osvětlení jsou rozumné. Víme, že vědí, že LED technologie je nyní zažívá svou zásadní průlom, dosahující více než 100000h, dlouhá životnost, nízké napětí, je velmi vhodný pro použití v solární trávník světla.


Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540