LED světlomet

LED světlomet

LED světlomet, také známý jako svítidla, světla, osvětlení, atd., používá především pro účely architektonické osvětlení, stejně jako Komerční prostor, osvětlení, dekorativní prvky těžší, jeho appearanc

LED zaplaví světlo, také známý jako svítidla, světla, osvětlení, atd., používané především pro účely architektonické osvětlení, stejně jako Komerční prostor, osvětlení, dekorativní prvky, které jsou těžší, jeho vzhled také propracovanost, protože obecně mají důvod se domnívat, teplo a proto jeho vzhled s tradiční světlomet, existují určité rozdíly.

LED záplava světla rysy:
Společný trh, LED povodňových světlo je podstatně výběr vysokého výkonu 1W LED (každý LED prvek se bude skládat z PMMA s vysoce světelný objektiv, jeho hlavní funkcí je sekundární světlo z LED přiřazení, což je druhá optická), existuje několik společností, protože chlazení technologie zvládl dobře a 3W a vyšší moc LED. Vhodné pro velké příležitosti obsazení osvětlení, montáž osvětlení. Reflektory a co je třeba věnovat pozornost?
Pružný hliníkový reflektor, Transportujte nejpřesnější reflexe nejlepších výsledků.
2, symetrické úzký úhel, širokoúhlý a optických systémů s asymetrické.
3, za open typ árovky, snadná údržba.
4, lampy jsou snadno upravit s měřítku deska osvětlovacím úhlu.  Hlavní aplikační oblastí jsou asi tyto: jedna budova, exteriér historických budov, osvětlení, světlo mimo budovu pomocí osvětlení, vnitřní lokální osvětlení, osvětlení zelenou krajinu, billboard, lékařské kultury a dalších specializovaných zařízení, osvětlení, bary, diskotéky a jiné zábavní atmosféru osvětlení a tak dále.

Hot Tags: Záplava LED světlo, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, značky, nákup, levné, vysoce kvalitní, CE certifikace, nejlepší, móda
Související produkty

Dotaz

Katalog produktů
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


Zip/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540